32 - 700 Bochnia, ul. Jana Matejki 1

tel./fax 14 612 46 78, e-mail: kbkbochnia@op.pl

Image not available
Image not available

Kredyty

Image not available
Image not available

Nieruchomości

Image not available
Image not available

Biuro podróży

Image not available
Image not available

Ubezpieczenia

Działka Rolna-Pogwizdów

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 20 arów położona w Pogwizdowie. Działka płaska o nieregularnym kształcie.

Teren leży w odległości 30 metrów od drogi asfaltowej.

Działka usytuowana w spokojnej okolicy.

Cena: 15 000 zł.

Działka Rolno-Budowlana

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana (9,5ar budowlanej) o całkowitej powierzchni 59 ar z możliwością podziału na mniejszą. Nieruchomość położona jest w miejscowości Okulice gm. Rzezawa, powiat Bocheński.Na działce jest dostęp do prądu, pozostałe media na sąsiedniej działce. W odległości 1 km znajduje się sklep, szkoła,przedszkole, przystanek autobusowy, kościół. Wjazd na działkę z drogi głównej.

Cena: 63 000 zł

Działka Budowlana - Bochnia ul.Pagórek

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona

w Bochni na ulicy Pagórek o powierzchni liczącej 4441 m2.

Działka ta jest lekko pochylona w kształcie prostokąta

o wymiarach ok. 23m x 183m. Media Występują na działce,

dojazd do działki drogą asfaltową.

Dojazd do centrum trwa zaledwie 7min.

 

Cena: 75 000 zł

Działki Inwestycyjne - Wojnicz

Do sprzedania trzy działki inwestycyjne o powierzchni

liczącej 12 569 mznajdujące się przy drodze krajowej nr 94.

Działki ujęte w planie zagospodarowania przestrzennego

Gminy Wojnicz z przeznaczeniem do zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Dojazd do działek ulicą asflatową.

Media znajduja się w drogach obok działek.

W sąsiedztwie znajduje sie Cd Biedronka Wojnicz. 

 

Cena: 1 150 000 zł

Działka Budowlana - Stary Wiśnicz

 

Do sprzedania nieruchomość budowlana mierząca powierzchnię 38 arów położona w Starym Wiśniczu. Działka przeznaczona jest do mieszkalnictwa jednorodzinnego z kawałkiem zieleni nieurządzonej. 
W sąsiedztwie domy jednorodzinne, działki niezabudowane oraz las. 
Dostęp do mediów zapewniony jest z działki naprzeciwko. 
Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.


Cena: 68 000 zł.

Działka budowlano-rolna Stary Wiśnicz

Do sprzedania działka budowlano-rolna o powierzchni 42a położona w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 14a to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej, natomiast pozostała część to tereny upraw polowych i lasów. Nieruchomość przylega bezpośrednio do lokalnej drogi asfaltowej. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, działki niezabudowane i las. Media (prąd, gaz) dostępne na działce.

Cena: 60 000 zł

Działka budowlana Nieprześnia

Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 15 arów położona w Nieprześni w gminie Bochnia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to tereny zabudowy letniskowej (możliwość budowy domu jednorodzinnego). Działka jest niezabudowana, posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Media (prąd, gaz) dostępne na działce.

Cena: 45 000 zł

Działka budowlana Stary Wiśnicz

Do sprzedania nieruchomość budowlana składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 21 ar położona w Starym Wiśniczu. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod mieszkalnictwo jednorodzinne, z dopuszczeniem usług publicznych i komercyjnych. Nieruchomość przylega bezpośrednio do lokalnej drogi asfaltowej. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, działki niezabudowane oraz las.

 

Cena: 58 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 50m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 50m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 12 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 55m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 100m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20m x 50m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 150m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana Dąbrówka

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Dąbrówce, gmina Rzezawa. Jej powierzchnia to 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26m x 38m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 200m drogą polną. Media dostępne na działkach sąsiadujących. Działka położona w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana - Lipnica Górna

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Lipnicy Górnej o powierzchni 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26m x 37m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej oraz zabudowy letniskowej. Działka położona jest w atrakcyjnej okolicy, w obszarze Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego.

 

Cena: 50 000 zł

Działka budowlana - Lipnica Górna

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Lipnicy Górnej o powierzchni 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26m x 39m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej oraz zabudowy letniskowej. Działka położona jest w atrakcyjnej okolicy, w obszarze Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego.

 

Cena: 50 000 zł

Działka budowlana - Lipnica Górna

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w Lipnicy Górnej o powierzchni 10 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 25m x 39m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej i zagrodowej oraz zabudowy letniskowej. Działka położona jest w atrakcyjnej okolicy, w obszarze Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego.

 

Cena: 50 000 zł

Działka budowlana 29 ar, Bratucice

Przedmiotem oferty jest płaska działka budowlana o powierzchni 29 arów położona w Bratucicach. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25m x 115m, częściowo zadrzewiona. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki o powierzchni 34 ar.

Cena: 35 000 zł

Działka budowlana 34 ar, Bratucice

Do sprzedania płaska działka budowlana o powierzchni 34 ary położona w Bratucicach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 27m x 125m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenie koncentracji zabudowy mieszkaniowo – usługowej i zagrodowej oraz na terenie rekreacji.
Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiadującej o powierzchni 29 arów.

Cena: 40 000 zł

Działka budowlana 47 ar, Bratucicie

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni ok. 47 arów położona w Bratucicach w gminie Rzezawa. Działka o szerokości 34 m jest płaska, graniczy z niewielkim lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren koncentracji zabudowy mieszkaniowo - usługowej oraz zagrodowej. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron: drogą asfaltową lub utwardzoną.

Cena: 60 000 zł

Działka budowlano - rolna, Gorzków

Przedmiotem oferty jest płaska działka budowlana położona w Gorzkowie, zaledwie 4 km od centrum Bochni. Nieruchomość o powierzchni ok. 15 arów, w części przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniowo - usługową (11 arów), pozostały obszar to tereny rolne. Działka posiada bardzo dobry dojazd drogą krajową a następnie 200 m lokalną drogą asfaltową. Teren w doskonałej lokalizacji, z dostępem do mediów.

Cena: 70 000 zł

Działka budowlana Bochnia - Kurów

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni ok. 11 ar położona w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana, co zapewnia szybki dojazd do centrum Bochni (2 km) jak i pobliskich miast. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka leży na łagodnym, południowym stoku. Dojazd drogą wewnętrzną, częściowo utwardzoną, w końcowym odcinku polną. Media dostępne na działce (prąd) i na działkach sąsiadujących (kanalizacja, wodociąg, gaz).

Cena: 71 000 zł